WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet  Empty
MesazhTitulli: Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet    Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet  EmptyThu Sep 29, 2011 7:35 pm

Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet  S6m1pd

Reperi i njohur Dj Blunt, ka nisur një bashkëpunim muzikor me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Ata shumë shpejt do të sjellin në skenën muzikore një këngë duet, e cila sipas Dj Bluntit do të tërheqë vëmendjen e publikut.

“Kemi planifikuar të realizojmë një këngë bashkë me Çiljetën. Kënga do të jetë komerciale, pak në stilin tim dhe pak në të Çiljetës, që besoj se do të jetë një hit i radhës”, ka thënë ai për “Zërin”.

Kënga, të cilën dyshja nuk e kanë emëruar ende, do ta ketë edhe videoklipin i cili do të punohet në Shqipëri. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Dj Blunt dhe Çiljeta së shpejti me duet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: