WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Po te ishit te padukshem c'do te benit..??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Po te ishit te padukshem c'do te benit..??  - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Po te ishit te padukshem c'do te benit..??    Po te ishit te padukshem c'do te benit..??  - Faqe 2 EmptyThu Dec 01, 2011 6:44 am

Do shkoja diku Large
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Po te ishit te padukshem c'do te benit..??  - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Po te ishit te padukshem c'do te benit..??    Po te ishit te padukshem c'do te benit..??  - Faqe 2 EmptySat Jun 02, 2012 3:56 am

do futesha ne dhomen e njerezve qe kam inat dhe te merrja hak ndaj tyre

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Po te ishit te padukshem c'do te benit..??
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: