WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty
MesazhTitulli: Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar    Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar EmptyThu Sep 29, 2011 8:43 pm

A ju duket e drejt te dashurosh dike te martuar?

Ne qoftes jo/ose/po mund te shprehni mendimet tuaja .

Per mendimin tim zemra nuk kontrollohet, por veprimet po.

Njeriu mund te bije ne dashuri me njerez qe jane te martuar, por duhet ta mbaje veten dhe te distancohet, perndryshe gjerat rrjedhin ne drejtim te gabuar.

Une jam kunder ketyre lidhjeve! Po ju ???

_________________
Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty
MesazhTitulli: Re: Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar    Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar EmptyWed Nov 09, 2011 9:27 am

As une nuk do dashurohesha fare ne nje njeri te martuar,,sepse ai kurre s'do behet imi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty
MesazhTitulli: Re: Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar    Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar EmptyThu Nov 10, 2011 11:02 pm

Jame kunder kesaj. Po mund te ndodhe te dashurohesh dhe ske cfare bene.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty
MesazhTitulli: Re: Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar    Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar EmptyFri May 18, 2012 12:18 am

nuk do e beja dicka te tille;sepse do te nderhyja ne nje histori dashurie;dhe mund te behesha edhe shkaku i nje divorci

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty
MesazhTitulli: Re: Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar    Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te dashurosh dike qe eshte i/e martuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: