WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Burg pa afat babait që vrau të birin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Burg pa afat babait që vrau të birin Empty
MesazhTitulli: Burg pa afat babait që vrau të birin   Burg pa afat babait që vrau të birin EmptyThu Sep 29, 2011 8:52 pm

Gjykata e Shkodrës vendosi masën e sigurisë, burg pa afat për babanë që vrau me armë zjarri djalin e tij 27 vjeçar.

Në seancën e sotme, pasi janë dëgjuar palët trupi gjykues vendosi të lërë në qeli autorin e krimit, shtetasin Marash Lulaj. Lulaj ka deklaruar se gjithçka ka ndodhur në grindje e sipër. “Pas debatit nuk di të tregoj se si shkrepi arma”, ka thënë ai, duke shtuar se uk ka dashur asnjëherë të vrasë djalin, pavaresisht konfliktit që kishin për shkak të prishjes së fejesës.

Babë e bir janë grindur teksa po hanin drekë, kur autori i krimit të rëndë, 60-vjeçari Lulaj, mori armën çifte që e mbante në shtëpi dhe qëlloi për vdekje djalin e tij, Edmondin. Ai e ka pritur policinë në banesë, pa tentuar të largohej dhe as t’i bëjë rezistencë prangosjes, raportoi Panorama./Telegrafi/


_________________
Burg pa afat babait që vrau të birin W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Burg pa afat babait që vrau të birin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: