WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi  Empty
MesazhTitulli: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi    Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi  EmptyThu Oct 06, 2011 9:14 pm

Shkencëtarët kanë zbuluar se treguesit e kushtimit të vëmendjes, si përqafimi dhe puthjet, janë shumë më të rëndësishëm për meshkujt sesa për femrat. Nga ana tjetër, femrat me kalimin e viteve janë gjithnjë e më shumë në kërkim të seksit.

Këto të dhëna janë fituar nga analiza e 1.000 çifteve nga pesë vende të ndryshme, të cilët ishin në lidhje nga një deri në 51-vjeçare.

Meshkujt të cilët më shpesh përqafohen dhe puthen me partneret e tyre janë tri herë më të lumtur sesa meshkujt të cilët e bëjnë këtë më rrallë me të dashurat apo gratë e tyre.

Ndërkaq, femrat kanë thënë se treguesit e tillë të afërsisë dhe dashurisë kanë ndikim shumë të paktë në lumturinë e tyre.

Femrat dhe meshkujt kanë konstatuar së bashku se jeta e tyre seksuale me kalimin e viteve përmirësohet. Sa më e gjatë që është lidhja, meshkujt dhe femrat gjithnjë e më shumë kënaqen në seks. /Telegrafi/

_________________
Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi  Empty
MesazhTitulli: Re: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi    Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi  EmptyTue Nov 08, 2011 10:58 pm

lol! affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: