WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Labi paralajmëron albumin e ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Labi paralajmëron albumin e ri Empty
MesazhTitulli: Labi paralajmëron albumin e ri   Labi paralajmëron albumin e ri EmptyFri Oct 07, 2011 8:42 pm

Labi paralajmëron albumin e ri 6zvqsn

Këngëtari Labinot Tahiri çdo ditë e më shumë po arrin suksese në fushën e këngës dhe cilësohet në mesin e këngëtarëve që fitojnë shumë nga ky profesion. Andaj kjo e bën që të mos ndalet së realizuari projekte të reja. Ai tregon se është duke e përgatitur një këngë të re e cila do të jetë pak më ndryshe.

“Jam duke e realizuar një këngë të re, e cila është më ndryshe, është më ritmike dhe e ka punuar Avni Qaili. Pres që adhuruesit e mi ta pëlqejnë edhe këtë këngë timen të cilën do ta emëroj gjatë këtyre ditëve”, ka thënë ai për “Zërin”. Labi është në përgatitje edhe të albumit të ri, dhe kjo këngë që do ta lansojë tani thotë se do të jetë pjesë e albumit.

_________________
Labi paralajmëron albumin e ri W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Labi paralajmëron albumin e ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: