WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pogradec, babai vret me sopatë djalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Pogradec, babai vret me sopatë djalin  Empty
MesazhTitulli: Pogradec, babai vret me sopatë djalin    Pogradec, babai vret me sopatë djalin  EmptySat Oct 08, 2011 9:40 pm

Një 72 vjeçar vrau të shtunën djalin e tij, në fshatin Vërdovë, të Pogradecit.

Policia tha se “72 vjeçari Njazi Kromollari ka qëlluar më sopatë djalin e tij Kundret Kromollari.”

Policia tha gjithashtu se “25 vjeçari ishte përdorues i alkoolit dhe dhunonte fizikisht prindërit, dhe ngjarja ndodhi pas një gridjeje të çastit mes tyre, dhe autori i ngjarjes është arrestuar.”

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Pogradec, babai vret me sopatë djalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: