WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve  Empty
MesazhTitulli: Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve    Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve  EmptySat Oct 08, 2011 9:41 pm

Tre persona të dyshuar janë marrë në pyetje nga policia, për grabitjen spektakolare të mbi 1.000.000 € në mënyrë fare të qetë të dielën e kaluar, më 2 tetor, në degën e një Banke brenda aeroportit "Eleftherios Venizelos".

Dy burra dhe një grua që dërguan në policinë e Atikës deri më tani nuk kanë pranuar autorësinë e grabitjes, raportoi BW.

Policia bën të ditur se një burrë dhe gruaja janë grekë, ndërsa tjetri është me kombësi shqiptare. Burimet policore thonë se disponojnë dëshmi për përfshirjen e tyre në grabitje.

Plani i përkryer i grabitësve që hynë në bankën e aeroportit të veshur si inxhinierë e teknikë, ka provokuar shumë pyetje dhe policia e kishte deklaruar rastin të "çuditshëm."

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Grabitja e 1 milion eurove, shqiptari mes të dyshuarve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: