WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Aksioni “Vjeshta 2”, arrestohen 4 persona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Aksioni “Vjeshta 2”, arrestohen 4 persona  Empty
MesazhTitulli: Aksioni “Vjeshta 2”, arrestohen 4 persona    Aksioni “Vjeshta 2”, arrestohen 4 persona  EmptySat Oct 08, 2011 9:42 pm

Policia e Tiranës vazhdoi të shtunën operacionin “Vjeshta 2”, dhe gjatë aksionit u arrestuan 4 persona.

Policia tha se “u arrestuan Gjergji Simo 49 vjeç, Liridon Frroku , Genci Harunin 21 vjeç si dhe Lorenc Sadikaj. 49 vjeçari Simo është dënuar me 6 muaj burg për vjedhje, ndërsa Frroku i dënuar me 2 vjet e 8 muaj dhe ishte në kërkim.”

“21 vjeçari Genci Harruni akuzohet për armëmbajtje pa leje, ndërsa 23 vjeçari Sadikaj u kap me 200 gr hashash, dhe ky aksion është pjesë e një plani masash për rritjen e sigurise publike dhe ndalimin e personave në kërkim apo të dyshuarve për vepra penale”, theksoi policia e shtetit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Aksioni “Vjeshta 2”, arrestohen 4 persona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: