WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Une them? Ti cfare thua?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyFri May 18, 2012 1:23 am

Une them se ke postuar aq shume sa ka anetar qe per 1 vit skane postuar kaq shume

ti cfar thua ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyFri May 18, 2012 1:27 am

epo dua qe te me rritet grada

un them qe ke hap forum interesant ti cme thua?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyFri May 18, 2012 1:28 am

Une them se me anetar te rregullt behet interesant

ti ca thua ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyFri May 18, 2012 1:34 am

ehe normale qe behet

un them se po u bena admin ne ket forum u prerjashtova tek forumet e tjera.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyMon Jun 04, 2012 7:21 pm

Une them se do behesh edhe admin po duhet te sjellim me shume anetar


Ti ca thua ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 EmptyFri Jun 08, 2012 6:20 pm

un them qe do te postoj edhe me shum mesazhe qe te behem administratore

un them u lodha ti cme thua?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Une them? Ti cfare thua?   Une them? Ti cfare thua? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une them? Ti cfare thua?
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: