WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 16 vjeçari vret me çifte babanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

16 vjeçari vret me çifte babanë  Empty
MesazhTitulli: 16 vjeçari vret me çifte babanë    16 vjeçari vret me çifte babanë  EmptyTue Oct 11, 2011 1:11 am

Një 16 vjeçar vrau të hënën babain e tij në Shëngjergj të Tiranës.

Burime nga policia thanë se “16 vjeçari L.Muça pas një grindje brenda familjes, ka vrarë nga pakujdesia me një armë gjahu, babain e tij Kujtim Muça, 43 vjeç.”

Policia arrestoi 16 vjeçarin dhe sekuestroi armën e gjahut teke, pa leje, të kalibrit 12 mm, bashkë me një gëzhoje, me të cilën është kryer krimi. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
16 vjeçari vret me çifte babanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: