WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona  Empty
MesazhTitulli: Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona    Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona  EmptyTue Oct 11, 2011 1:12 am


Policia e Tiranës arrestoi 4 persona, në kuadër të një operacioni anti-drogë pasi iu sekuestroi 6 kg heroinë.

Mësohet se sasia e drogës është kapur në zonën e Laprakës në kryeqytet.

Pritet që policia e Tiranës të japë më shumë të dhëna dhe detaje për operacionin si dhe për identitetin e personave të arrestuar. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Tiranë, kapen 6 kg heroinë, arrestohen 4 persona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: