WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja  Empty
MesazhTitulli: Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja    Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja  EmptyThu Oct 13, 2011 11:50 pm

Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja  2rhvgow

Ledi Vokshi, e cila u bë e famshme me pjesëmarrjen e saj në realit shou “Shpija e Kosovës”, thotë se as ajo por as Dafina Zeqiri nuk është një femër “perfekte”.

Këngëtarja, e cila sapo ka lansuar këngën e re të saj “Perfekte”, gjatë një interviste për Top Kosova Radio ka pranuar se ajo vetë nuk është një femër “perfekte”, siç thotë titulli i këngës. Por ajo shton se as kolegët e saj nuk janë ‘”perfekte”, e në veçanti këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila sipas Ledit, “duhet të jetë vetvetja”.

Ledi ka treguar edhe se ende askush nuk i kanë rrëmbyer zemrën, dhe që personi t’ia rrëmbejë zemrën duhet të jetë shqiptar dhe ta respektojë atë si femër.

Ledi këto ditë kishte qëndruar në Amerikë, në Durrës dhe Prishtinë, pikërisht për të promovuar këngën e saj më të re. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Ledi Vokshi: Dafina Zeqiri duhet të jetë vetvetja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: