WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 E ka rrahur gruaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

E ka rrahur gruaja  Empty
MesazhTitulli: E ka rrahur gruaja    E ka rrahur gruaja  EmptyFri Oct 28, 2011 7:42 pm

Se edhe gratë ndonjëherë i rrahin burrat, ka treguar rasti i së enjtes në Sibofc të Epërm. Herët në mëngjes burri ka paditur në polici gruan që e kishte rrahur.

Burri i rrahur është dërguar në Emergjencën e Podujevës dhe është intervistuar nga Policia.

Edhe gruaja është shoqëruar në polici dhe është intervistuar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
E ka rrahur gruaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: