WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Une dhe ti !!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 20, 2010 1:10 am

Une dhe ti flasim gjuh te njejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyFri Dec 24, 2010 6:33 am

jemi ktu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyFri Dec 24, 2010 8:30 pm

Une dhe ti do te njihemi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Jan 06, 2011 5:40 am

Une dhe ti sjemi ktu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyFri Jan 07, 2011 11:11 pm

une dhe ti ne vendodhje te ndryshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptySat Jan 08, 2011 1:27 am

Une dhe ti asgje hiq.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptySun Jan 23, 2011 8:30 am

Une dhe ti ne vende te ndryshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Jan 25, 2011 2:59 am

Une dhe ti do rrime bashke.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Jan 27, 2011 9:14 pm

Une dhe ti do bejme diqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Jan 27, 2011 9:17 pm

une dhe ti postojme tani

_________________
Une dhe ti !!! - Faqe 2 W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 12:39 am

une dhe ti jemi anetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 12:43 am

Une dhe ti do biem dakord te ma shesesh kete makinen Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 12:52 am

une dhe ti do bejm lufte per kete makinen lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 12:54 am

Une dhe ti do pajtohemi ne fund rreth makines Ne Rregull

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 12:57 am

une dhe ti,ti dhe une,ne te dy lol! po shkruajm ne forum Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyWed Apr 06, 2011 8:18 am

jemi larg :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Apr 07, 2011 11:21 pm

Unë dhe ti jemi diku neper bote Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyMon Apr 18, 2011 12:57 am

postojm bashk me ne fundd ----
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyMon Apr 18, 2011 1:07 am

Une dhe ti shprehim mendimet tona këtu Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyMon Apr 18, 2011 1:07 am

Une dhe ti do lodhemi dikur tu shpreh mendime...Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Apr 21, 2011 1:50 am

Une dhe ti jemi kolege te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Apr 21, 2011 9:24 pm

Une dhe ti nuk jemi ne te njëjtin shtet

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Apr 21, 2011 11:45 pm

une dhe ti kemi shume rrespekt per njeri tjetrin Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptyThu Apr 21, 2011 11:46 pm

Unë dhe ti respektin e shprehim edhe tek te tjerët Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 EmptySat Apr 30, 2011 11:39 pm

une dhe ti ne kafene......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe ti !!!   Une dhe ti !!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une dhe ti !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: