WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa xheloz/e jeni ?

Shko poshtë 
5 posters

Sa xheloz/e jeni ?
 Aspak
 Pak
 Shume
 Teper
 Nuk e shprehi
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptyMon Oct 31, 2011 10:51 pm

Jeni shume xheloz/e per te dashurin/dashuren apo qoft edhe per ate qe pelqeni ?

Une ne fakte jam xheloz por nuk e shprehi atë xhelozi.

Po ju ???

_________________
Sa xheloz/e jeni ? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptySat Nov 05, 2011 1:15 am

Jam po nuk e shprehi . Mendoj se cdo kush eshte pak gjeloz.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptyMon Nov 07, 2011 1:12 am

Shum syt terr me bajn nga gjeloziaa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptyWed Nov 09, 2011 9:24 am

Jam teper xheLoze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptyFri May 18, 2012 12:17 am

Jam disi por nuk e shpreh thjesht vloj nga inati perbrenda

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? EmptyFri May 18, 2012 12:19 am

Jam jam po mundohem ta fshehi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Sa xheloz/e jeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa xheloz/e jeni ?    Sa xheloz/e jeni ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa xheloz/e jeni ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: