WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar  Empty
MesazhTitulli: Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar    Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar  EmptyThu Nov 03, 2011 10:48 pm

Mbrojtësi legjendar veteran, Roberto Carlos që mbron ngjyrat e Anzhi Makhachkalës, ka deklaruar se pronarët e klubit rus janë interesuar për Lionel Messin dhe Neymar.

Në një intervistë për CNN, i pyetur nëse transferi i Messit është i pamundur, Carlos tha: “Po, por ju nuk e njihni ende Suleyman Kerimovin (pronarin e klubit).

“Unë nuk transferoj lojtarët e mëdhenj. Unë vetëm jap emrat e tyre. Në janar apo gjatë verës mund të shohim një deri në dy transferime të mëdha të cilat do të trondisin botën”, tha Carlos. /Telegrafi/

_________________
Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Anzhi kërkoi Messin dhe Neymar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: