WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Essien në prag të rikthimit te Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Essien në prag të rikthimit te Chelsea  Empty
MesazhTitulli: Essien në prag të rikthimit te Chelsea    Essien në prag të rikthimit te Chelsea  EmptyThu Nov 03, 2011 10:50 pm

Mesfushori i Chelseat, Michael Essien, mund të rikthehet në fushë më herët se që është pritur, pas operimit në gju.

Essien ishte parashikuar të qëndrojë jashtë fushe për gjashtë muaj pasi kishte dëmtuar një ligament të këmbës në korrik, por mund të kthehet para vitit të ri.

“Essien po bën progres të mirë. Ne shpresojmë [ai të rikthehet] në fund të dhjetorit, mendoj”, ka thënë trajneri i Bluve, Andres Villas-Boas.

_________________
Essien në prag të rikthimit te Chelsea  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Essien në prag të rikthimit te Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: