WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit  Empty
MesazhTitulli: Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit    Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit  EmptyThu Nov 03, 2011 10:51 pm

Yaya Toure ishte i ngazëllyer me dy golat e shënuar në fitoren 3-0 të Manchester Cityt ndaj Villarrealit në Ligën e Kampionëve.

“Është fantastike. Është hera e parë që shënoj dy gola në një ndeshje, por më i rëndësishëm është rezultati dhe ajo çfarë ekipi bën dhe jam shumë i lumtur me rezultatin. Çdokush po ia del mirë dhe çdokush është i kënaqur”.

“Villarreali është një ekip fantastik. Ne e dimë se atyre iu mungonin disa lojtarë të rëndësishëm, por gjithmonë është vështirë kundër tyre. Më e rëndësishme për ne është të fitojmë dhe ekipi po ia del mirë, duke luajtur çdo tre ditë”, ka thënë Toure.

_________________
Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Toure i ngazëllyer me dy golat ndaj Villarrealit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: