WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??

Shko poshtë 

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??
 Trupi
 Ngjyra e trupit
 Fytyra
 sytë
 Buzët
 Flokët
 Pesha e Trupit
 Gjatësia
 Tjetër
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? EmptyFri Nov 04, 2011 9:51 pm

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? EmptyMon Dec 26, 2011 8:42 am

Trupi mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? EmptyTue Dec 27, 2011 8:56 am

te gjitha me pelqejne por me shume body

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? EmptyFri May 18, 2012 7:27 pm

trupi,syt buzet,hunda goja te gjitha

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? EmptyMon Jun 04, 2012 8:35 pm

Trupi Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??    Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ?? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka ju pëlqen me shume tek vetvetja ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: