WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Edhe une midis Jush..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySun Nov 06, 2011 9:12 am

Quhem Laksi
Vij nga Kosova
Jam 27 vjece
Besoj qe ka vend dhe per mua ketu
Ju pershendes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySun Nov 06, 2011 10:51 pm

Laksi mire se erdhe ne mesin tone. Te urojme argetim te kendshem dhe shoqerim te mire me ne.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyMon Nov 07, 2011 12:06 am

Flm Mondi...Mire se te gjej
Vecse s'me peLqen te postoj e vetme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyMon Nov 07, 2011 1:10 am

Mir se ke ardh laksi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyMon Nov 07, 2011 2:35 am

Laksi shkruajti:
Flm Mondi...Mire se te gjej
Vecse s'me peLqen te postoj e vetme

Sdo te te leme te postosh e vetme . Do postojme te gjithe se bashku.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyTue Nov 08, 2011 11:20 pm

Flm mire se te gjej Memories
Uroj te jete keshtu siq thua Mondi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyTue Nov 08, 2011 11:22 pm

Edhe une midis Jush.. 94158611
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyWed Nov 09, 2011 9:41 am

FLM....Mire se te gjej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyWed Nov 16, 2011 12:20 am

mir se te paska pru zoti Laksi. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyWed Nov 16, 2011 2:03 am

FLM Ditixx..Mire se te gjej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
xixillonja

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Nov 18, 2011 4:06 am

Mir se ke erdhe Laksi.... Shpresoj tja kaloni sa me bukur ne forumin ton..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySat Nov 26, 2011 9:06 am

Mire se ju gjej XixiLLonja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySat Dec 31, 2011 3:09 am

te uroj mirese ardhjen edhe pse pak vone.mire se erdhe uroj te kalosh sa me mire midis nesh

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 25

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Jan 06, 2012 3:37 am

Pershendetje quhem jetmira dhe jam 16vjece nga burrreli,shpresoj qe tia kaloj sa me mire midis jush.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Jan 06, 2012 3:40 am

kingjaburrrel shkruajti:
Pershendetje quhem jetmira dhe jam 16vjece nga burrreli,shpresoj qe tia kaloj sa me mire midis jush.

Jetmira mire se erdhe. Gjithsesi qe do kalojme mire se bashku me kete shoqeri.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Jan 06, 2012 3:41 am

te uroj postime te kendshme dhe me shume humor dhe grindje ne tema

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyWed Jan 11, 2012 9:02 pm

Pershendetje, Mire se Ju gjeta edhe Pse pak Me Vones desha tju tregoij Kush jam ..!

Une Quhem visar jam nga Peja... Jam 27 Vjeq Jam Student ne ShKollen e Bizznesit Hmmm Qka tjeter as gje Vetem Uroj qe te kaloim sa me Mire se Bashku Ketuh.. MPUQQ

Uhh Mos te Harroj t'ju them se m'pelqen ti ngacmoi Vashat >...Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyThu Jan 12, 2012 2:19 am

whiscy shkruajti:
Pershendetje, Mire se Ju gjeta edhe Pse pak Me Vones desha tju tregoij Kush jam ..!

Une Quhem visar jam nga Peja... Jam 27 Vjeq Jam Student ne ShKollen e Bizznesit Hmmm Qka tjeter as gje Vetem Uroj qe te kaloim sa me Mire se Bashku Ketuh.. MPUQQ

Uhh Mos te Harroj t'ju them se m'pelqen ti ngacmoi Vashat >...Razz
mire se erdhe te uroj postime te kendshme dhe kalofsh sa me bukur

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyThu Jan 12, 2012 4:06 am

whiscy shkruajti:
Pershendetje, Mire se Ju gjeta edhe Pse pak Me Vones desha tju tregoij Kush jam ..!

Une Quhem visar jam nga Peja... Jam 27 Vjeq Jam Student ne ShKollen e Bizznesit Hmmm Qka tjeter as gje Vetem Uroj qe te kaloim sa me Mire se Bashku Ketuh.. MPUQQ

Uhh Mos te Harroj t'ju them se m'pelqen ti ngacmoi Vashat >...Razz

Mire se erdhe ne mesin tone Visar. Te deshiroj argetim sa me te mire.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyThu Jan 12, 2012 7:16 am

ju falemenderes te dyve shpresoi dhe Une qe te kalOim Bukur Ketuh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Jan 13, 2012 8:04 am

uroj te kalojme bukur sepse sic e keni nisur ju o une o ti ne forum?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptyFri Jan 13, 2012 9:39 am

hahahaahh Do te jemi te Dyy!!Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySat Jan 14, 2012 12:49 am

kete e vendos une

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 36

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySat Jan 14, 2012 1:40 am

Nuk Besoj qe vendos ti Jam une aj qe Vendos!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. EmptySat Jan 14, 2012 4:03 am

per mua????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Edhe une midis Jush.. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une midis Jush..   Edhe une midis Jush.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe une midis Jush..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: