WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Laksi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Laksi Empty
MesazhTitulli: Laksi    Laksi EmptyTue Nov 08, 2011 11:31 pm

Laksi po ta hapi ket faqe ku mundem te pershendesim t'gjithe Shoqeria e eja-ti forum..

Ne tema nuk lejohet te bejm chat chati kurse ketu mundem te flasim me shlir ...

te pershendes ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyWed Nov 09, 2011 12:26 am

Ehhh pe pershendes ketu Laksin . Po presim nga nje kafe nga Laksi ketu .

Nora ti ca do sjellesh .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptySun Nov 13, 2011 3:57 am

Nora flm motra
Dhe une ju pershendes juveJa nga nje kafe per ju dy

Laksi 518146 Laksi 518146
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyWed Nov 16, 2011 12:45 am

Laksi pershendetje. Shpin e mire e paske. Me kafe e me muzike pot pritshme . Me pritu me dal prej ktuhit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyWed Nov 16, 2011 5:20 am

hahahha flm
Ja te qeras dhe ty Laksi me nje kafe...Mire se erdhe ne shtepin time je i mire se ardhur gjithmon...

Laksi 518146
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyThu Nov 17, 2011 8:25 pm

Mirmengjes Laksi , po gjumashe qenke ti , akoma fjete e une erdha per kaffe te mengjesit .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyTue Nov 22, 2011 10:13 am

Kerkoj faLje qe ke pritur kaq gjate,,eshte e vertet qe une jame shume gjumashe
Tani ta beje kafen e mbremjes hahahaha...Te beft mire Mondush

Laksi AD1C10_Cappuccino-Cups_lg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyWed Nov 23, 2011 10:30 pm

Ooo FLM Laksi po u vonove shume po ja vlejti me prit se shume mire e paske qit kta :d

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptySat Nov 26, 2011 5:57 am

Po gezohem qe ta kam qit te mire....Heren tjeter Lajrmohesh perseri hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyThu May 17, 2012 4:48 pm

pershendetje laksi

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi EmptyMon May 28, 2012 7:45 pm

Laksi ke ngaterruar rrugen ti me duket , sdin te kthehesh me ketu Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Laksi Empty
MesazhTitulli: Re: Laksi    Laksi Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Laksi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: