WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... EmptyTue Dec 14, 2010 10:55 pm

Ju besoni se fati juaj eshte i shkruar ? Besoj se njofim shum qifte te njohjes se tyre shum interesante ! po ju si mendon eshte i shkruar fati i njeriut nga Zoti,apo vete njeriu udheheq fatin si te doj?

Une per vete mendoj se eshte e shkruar nga zoti , po duhet edhe vet ta gjesh fatin .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 33

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... EmptyWed Dec 15, 2010 2:07 am

varet kur bie ne dashuri me dike,se ka zoti ne dore ate fat, thjesht te ndodhi,ndersa persa i perket lidhjeve me shkes ate po qe e ka zoti ne dore e quhet o zot me hudh nje fat te mire Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... EmptySat Dec 18, 2010 3:52 am

Erika shkruajti:
varet kur bie ne dashuri me dike,se ka zoti ne dore ate fat, thjesht te ndodhi,ndersa persa i perket lidhjeve me shkes ate po qe e ka zoti ne dore e quhet o zot me hudh nje fat te mire Razz

Nuk e di por te ne thojne se pa e pas fat (nafak) nje person asgje nuk behet.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... EmptyTue May 31, 2011 3:47 am

Mondi shkruajti:
Ju besoni se fati juaj eshte i shkruar ? Besoj se njofim shum qifte te njohjes se tyre shum interesante ! po ju si mendon eshte i shkruar fati i njeriut nga Zoti,apo vete njeriu udheheq fatin si te doj?

Une per vete mendoj se eshte e shkruar nga zoti , po duhet edhe vet ta gjesh fatin .
une mendoj se edhe zoti nderhyn ketu por shume pak...sepse ne shumicen e rasteve njeriu e udheheq fatin e tij si do.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... EmptyFri May 18, 2012 12:36 am

zoti nderhyn,por esht njeriu ai qe e nderton vet fatin e tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: