WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 @Nora@

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

@Nora@ Empty
MesazhTitulli: @Nora@   @Nora@ EmptySun Nov 13, 2011 9:18 pm

Pershendetje @Nora@ pe hapim edhe per ty nje dhome ketu te shohim se si do na presesh Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.


Edituar për herë të fundit nga Mondi në Mon May 28, 2012 7:41 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

@Nora@ Empty
MesazhTitulli: Re: @Nora@   @Nora@ EmptyWed Nov 16, 2011 12:43 am

Nora a te ka tepru naj cope bakllave mbas Bajramit a jo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

@Nora@ Empty
MesazhTitulli: Re: @Nora@   @Nora@ EmptyWed Nov 16, 2011 5:22 am

Nora pershendetje motra,,,mundesisht ma beje nje kafe Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

@Nora@ Empty
MesazhTitulli: Re: @Nora@   @Nora@ EmptyThu Nov 17, 2011 8:26 pm

Nora ku je ti qe nuk rri ne dhome asnjeher , ste gjejme kurre ketu

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

@Nora@ Empty
MesazhTitulli: Re: @Nora@   @Nora@ EmptyThu May 17, 2012 4:49 pm

aajahaahahha e passka dasht me e mbyll ket dhomen ketu mesa duket.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
@Nora@ Empty
MesazhTitulli: Re: @Nora@   @Nora@ Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
@Nora@
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: