WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Memories

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Memories   Memories EmptyThu Nov 17, 2011 8:27 pm

Pershendetje Memories.

Pe hapim edhe per ty nje dhome te shohim si do na presesh Very Happy

(-lp

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.


Edituar për herë të fundit nga Mondi në Mon May 28, 2012 7:42 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptySun Dec 04, 2011 9:49 am

Memories ma beje nje kafe goc,,mos rri vetem uLur Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyMon Dec 05, 2011 9:57 pm

Cenka shume dembele memories , si ste pritka as ne shpi te saj

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptySun Dec 11, 2011 1:20 am

Memories po bredh ne forume tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyMon Dec 12, 2011 9:50 pm

Keq qe na len vetem ketu . Po do kthehet do kthehet se kafet e presin

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptySat Dec 17, 2011 5:52 am

Shpresojm dhe ne qe do kthehet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyThu May 17, 2012 4:47 pm

si nuk kthyenka p[ergjigje fare kjo me

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyThu May 17, 2012 8:53 pm

Ka harruar te kthehet ketu , mori nje rruge tjeter dhe su kthye me kurre

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyMon May 28, 2012 3:35 am

epo sta din per nder disa njerez ne ditet e sotme...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyMon May 28, 2012 7:38 pm

Do kthehet kjo ketu do kthehet , veq nese eshte martuar dhe ska kohe me per forum ahahha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyWed May 30, 2012 8:49 am

hahahah Mondiiii hahhahaha deka....


pershendetjeee shoqria ime....ju puq shum spari....e kafet mandej doju bej me qefe......uh flm Mondi yllo per dhomen qe mke pergaditt qqelsin gjeta nder pragun e deres hahahhaha........kam koh qe skam qen kendej dhe gjithka....shkaku puna....e shume sene tjera qe naj nxajn kembet hehe....Memories 518146 mondi . Memories 518146Laksi loqk... Memories 518146simpatikja jonJu beft mirrrr ju Memories 278799 qumm qum...jeni met mirettt....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories EmptyThu May 31, 2012 12:52 am

Hahahaha Memories me ne fund u ktheve eeee. Dhe u ktheve duke qeshur kjo na pelqen shume se paske ndje mall per neve hahahha

Hajde ulu se ne po te sherbejm sot me kafe ndersa prej neser e ke radhen ti te na sherbesh Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Memories Empty
MesazhTitulli: Re: Memories   Memories Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Memories
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: