WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen  Empty
MesazhTitulli: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen    Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen  EmptyFri Nov 18, 2011 11:20 pm

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen  Dlq5g6

Ishte përfolur shumë një bashkëpunim i mundshëm në mes reperit Noizi dhe Çiljetës, si dhe një tjetër në mes tij dhe Genta Ismailit, por asnjëra nga këto nuk u realizua, së paku jo deri tash.

Sipas reperit këto premtime të parealizuara deri tash janë si pasojë e angazhimeve të shumta që ai ka pasur.

“Për shkak të koncerteve të shumta dhe mungesës së kohës, nuk jam ulur dot të flas dhe të punoj nga afër me Çiljetën dhe Genta Ismajlin, me të cilat është biseduar për bashkëpunime. Në vijim do ketë bashkëpunime, kjo është e sigurt”, ka thënë reperi për mediat shqiptare.

Noizy së fundmi është i angazhuar në emision “E diel” në rubrikën “dyshet fantastike” ku partnere ka këngëtaren Tuna. /Telegrafi/


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen  Empty
MesazhTitulli: Re: Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen    Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen  EmptyFri May 18, 2012 1:09 am

po ku di ky te kendoje ky esht kokrra e malokut;ca dreqin se e kam edhe patriot

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: