WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptySat Nov 19, 2011 8:01 pm

Çka mendoni pse shuhen dashurit e mëdha ,kush është fajtor , Njeriu apo Fati...!?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyTue Nov 22, 2011 10:37 am

Nganjehere njeriu,,por nganjehere eshte edhe vete FATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyWed Nov 23, 2011 12:58 am

Mendoj se njeriu e ben fatin vete. Dhe fajtor eshte vetem njeriu.

_________________
Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptySat Nov 26, 2011 6:07 am

Une mendoj qe nganjehere eshte edhe vete fati,,sepse kur diqka nuk eshte e shkruar nga ZOTI,,s'mund te jesh bashke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 25

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyFri Jan 06, 2012 4:17 am

Njeriu e shkruan dhe e jeton fatin e tij dhe ai ka gisht vete ne nje lidhje dashurie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyFri Jan 06, 2012 4:21 am

Nese shuhet nuk ka qene dashuri......gjithsesi gjithmone na zhgenjejne njerezit...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyFri Jan 06, 2012 4:22 am

Sepse asgje nuk eshte e perjetshme. Ne ndryshojme ne kohe, ne varesi te vendit ku jetojme dhe njerezit qe na rrethojne, dhe dashuria do ndryshoje, mund te shuhet, ose shtohet. Varet. Fajtor njeriu? Eshte vet jeta.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyFri May 18, 2012 12:01 am

nuk mendoj se ka gisht fati ne nje lidhje dashurie;esht vete njeriu ai aqe e shkaterron nje lidhje dashurie me tradhetit dhe kurthet e tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! EmptyFri May 18, 2012 12:06 am

Edhe une mendoj se njeriu e ben vet fatin e vet dhe njeriu eshte vet ai qe shkaterron ose nderton nje dashuri te madhe Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: