WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptySat Nov 19, 2011 8:18 pm

Unë do e zgjidhja varfërinë .

Po ju ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptySun Nov 20, 2011 5:46 am

Te kete paqe cdokund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptySun Nov 20, 2011 9:57 pm

Do i zhdukja viruset vdekjeprurese

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptyTue Nov 22, 2011 10:28 am

Ndersa une do zhdukja Kancerin ne gji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptyMon Nov 28, 2011 9:26 pm

Do i zhdukja lufterat

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptyTue Nov 29, 2011 8:28 am

Do e punesoja popullaten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? EmptyThu May 17, 2012 5:44 pm

Unm do beja ate qe that ju te dy;por do te zhdukja edhe injorantet sepse nuk kan vend ne ket bote.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???   Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: