WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptyWed Dec 15, 2010 3:21 am

Si mendoni ju me shume genjen zemra apo mendja ne dashuri ???

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa


Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptySun Jan 23, 2011 8:34 am

Mendoj se zemres po shume here edhe mendjen e degjojmi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptySat Apr 16, 2011 9:42 am

Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptySat Apr 16, 2011 9:37 pm

Memories shkruajti:
Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad

Eee çka mbeti qe s'është mashtruese kur janë këto dyja !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptySun Apr 17, 2011 8:57 am

Mondi shkruajti:
Memories shkruajti:
Asnjeres as tjetres mashtruse jan.... Sad

Eee çka mbeti qe s'është mashtruese kur janë këto dyja !!!
Gjithqka qe perfshin dashurin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptyFri May 18, 2012 1:00 am

dashuria esht thjesht loj e ndyre ku bejn pjese felliuqesirat;asnjeres as tjetres nuk duhet ti besojme

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptyMon May 28, 2012 7:48 pm

Une i besoj zemres me shume , se mendja te qon cdo kund Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? EmptySat Jun 02, 2012 3:37 am

epo zemra e shkret nuk ka faj,se lendohet nga tradhetaret...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???   Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kujt duhet ti besoni me shume ne dashuri Zemres apo Mendjes ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: