WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyMon Nov 21, 2011 2:50 am

Cfare do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyTue Nov 22, 2011 10:38 am

ALkooLin doja ndaLoja repsisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyWed Nov 23, 2011 12:57 am

Alkoolin dhe Cigaren

_________________
Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptySat Nov 26, 2011 6:09 am

Laksi shkruajti:
ALkooLin doja ndaLoja repsisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyWed Nov 30, 2011 8:45 pm

Mos me dal Ne mbremjee pa mua hahhaha ....ket eka te ndaluar qe tani mfal zemra ime por smuj te duroj ket Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyThu Dec 01, 2011 10:33 pm

Memories shkruajti:
Mos me dal Ne mbremjee pa mua hahhaha ....ket eka te ndaluar qe tani mfal zemra ime por smuj te duroj ket Very Happy

Hahah memories shume mire e ke ne kete , edhe uneia kisha ndalu te dale vetem

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyThu Dec 01, 2011 11:09 pm

Mondi ska sigurii lali ..njher reshqet na lendojn palidhje kkshtu qe ose bashk ose hiq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptySun Dec 04, 2011 9:47 am

Te me mbyLL vetem ne shtepi mua.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptySun Dec 04, 2011 10:10 pm

Ia kisha ndaluar te haje shume buke se pastaj shton shume peshe

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyWed Dec 07, 2011 6:47 am

Te ma beje te padrejten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyFri May 18, 2012 12:14 am

drogen dhe alkoolin sepse i dua te miren dhe e shkaterron jo per gje

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? EmptyFri May 18, 2012 12:15 am

E para se besoj se do e beja nje te dashur qe merr droge ose alkooliste , do ia ndaloja te dilte naten

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???   Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar do ti ndalonit te Dashurit/es Tuaj???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: