WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Urime 28 Nëntori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Urime 28 Nëntori Empty
MesazhTitulli: Urime 28 Nëntori   Urime 28 Nëntori EmptySat Nov 26, 2011 12:32 am

Forumi Eja-Ti të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen iu uron Festën e 28 Nëntorit .


Nga zemra edhe njëherë:

Gëzuar Festat e Nëntorit: Ditën e madhe te Flamurit dhe të Pavarësisë!

Gëzuar Ditëlindjen e Komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari!


Urime 28 Nëntori 1rw361

Urime 28 Nëntori 30sh5lj

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Urime 28 Nëntori Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori   Urime 28 Nëntori EmptySat Nov 26, 2011 5:54 am

Gezuar 28 Nentori dhe nga une per gjithe shqiptaret ku do qe jane,,posaqerisht per shqiptaret e Shqiperis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Urime 28 Nëntori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: