WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit Empty
MesazhTitulli: Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit   Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit EmptySat Nov 26, 2011 1:28 am

Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit


Përdoruesit e këtij Forumi diskutimesh kanë mundësinë te regjistrohen në Forum duke dhënë emrin identifikues (Nofkën) dhe duke krijuar profilin e tyre

Në databazën tone regjistrohen dhe ruhen ne mënyrë sekrete të gjitha të dhënat e anëtarit (duke përjashtuar ato publike). Forumi Eja Ti nuk bën asnjë marrëveshje për asnjë lloj informacioni mbi te dhënat e Anëtarëve te regjistruar.

Administratorët dhe Moderatorët

Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet çdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përveç rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Pranimi i Rregullave të Forumit

Gjatë regjistrimit në Forum ju keni pranuar rregullat të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo çdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do çojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për çdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kyçin çdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

E-mail adresa e regjistrimit

Adresa e postës elektronike që ju keni dhënë gjatë regjistrimit në Forum përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Privatësia dhe Anonimiteti i Anëtarëve të Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: