WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt Empty
MesazhTitulli: Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt   Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt EmptyTue Dec 20, 2011 2:42 am

Ne fakt meshkujt nuk duan vajza te bukura, por femra qe dijne te shfaqen bukur.
Meshkujt i urrejne avanturat.
Nje mashkull mund te te pelqej per nje moment dhe me pas te te harroj.
Kur mashkuli thote se nuk te kupton ajo do te thote se nuk mendon ne te njejten menyre si ai.
Mashkulli mund te bej diten avantura, por cdohere para se te shkoj naten ne gjume ai mendon per nje femer.
Kur me te vertet te pelqen mashkulli ai do ti mbyll syte per te gjitha karakteristikat e tua te keqija.
Meshkujt i le mendja pas buzeqeshjes femerore.
Ata do te bejne gjithcka per ta fituar vemendjen e femres.
Ata e urrejne kur ju flet per ish-te dashurin
Kur deshirojne te njoftohen me prinderit e juaj-lejoni te njoftohen
Ata deshirojne te ju tregojne shume sende, por nuk munden.Por kane nje shprehi per ti treguar te gjitha ata sende-rakia
Meshkujt qajne
Mos e provokoni per ta nxehur mashkullin.Sepse do te nxehet
Meshkujt nuk mund shume te enderrojne dhe shpresojne
Meshkujt zakonisht mundohen te jene me femren, qe e ka refuzuar dhe kjo e ben me rende per ta ta pranojne disfaten
Kur e prekni zemren e mashkullit,kthim prapa nuk ka
Ata jane shume te lumtur nese femra e prek doren e tyre
Kur femra thote “jo”, mashkulli ate e desgjon ate:”mundoju perseri te nesermen”
Meshkujt i urrejne pederat
Meshkujt i duan nenat e tyre
Ai do ti sakrifikoj parate e fundit per te te blere lule
Mashkulli cdohere mendon per femrat qe e pelqejne ate, por kjo nuk do te thote se ai i pelqen ato
Asnjehere nuk mund ta kuptoni mashkullin, nese nuk e degjoni
Nese ai ju thote vetem njehere ne jete se ju dashuron,atehere ai me te vertet ju dashuron
Femrat jane dobesia e mashkullit
Meshkujt jane shume te hapur ne lidhje me vetveten
Eshte mire ta provoni nje mashkull para se ti besoni.Por mos e leni te pres shume gjate
Meshkujt e urrejne kur ju perlyen teshat
Shoqja me e mire e jotja, nga e cila fraeri yt kerkon zgjidhje per problemet qe i ka me ty, mund te pelqehet nga fraeri yt
Nese mashkulli ju tregon per problemet e veta, ai vetem kerkon ta degjoni.Nuk kerkon nga ju keshilla
Nje deshmi se mashkulli ju pelqen eshte kur ai ju ngacmon
Mashkulli me teper dashuron nje femer me tru se sa me nje fund te shkurt
Meshkujt nuk mund ti mbajne sekretet, qe ua tregojne femrat
Meshkujt mendojn shume
Fantazite e meshkujve jane te pakufijshme
Per meshkujt nuk eshte me rendesi lartesia e femres, por pesha po
Ne nje lidhje meshkujt behen shume serioz dhe posesiv
Nuk eshte e lehte per nje mashkull te ndahet, nese ai ka qene ne lidhje per nje kohe te gjate
Nje mashkull patjeter ta provoj refuzimin, sepse perndryshe ai asnjehere nuk do te piqet
Kur ndodh dicka e papritur meshkujt e fajesojne veten me teper se meshkujt
Ata kane pasion te madh per ti ndryshuar gjerat, por vullnet te vogel
Ata jane tigra ne shoqerin e tyre, por mace para femrave te tyre
Kur nje mashkull behet sikur eshte i qete, shikoje sa eshte i djersuar.Do ta kuptosh se sa eshte nervoz
Kur thote se e ka lene mendja pas ndonje vajze-ajo eshte e vertet
Kuur ju thote:”Me le te vetem”, deshiron te thote:”Te lutem eja me degjo”
Ata ne te vertet nuk kane vendime perfundimtare
Nese ai fillon te flas seriozisht-degjoje
Nese ai qendron i qete-thuaj dicka
Ata nuk besojne ne dashuri ne shikim te pare
Mashkulli nuk e perlqen femren qe e ka boksin me te forte se ai
Mashkulli ndoshta menjehere mund ta kuptoj se a e pelqen femra, por asnjehere nuk eshte i sigurte gjersa nuk i tregon ajo
Ata i pelqejne femrat, qe dijne te gatuajne
Meshkujt i duan femrat, qe jane si nenat e tyre
Nje mashkull ka me shume probleme se sa qe mund ta shikosh ti me syrin tend
Shoket e mashkullit i dijne te gjitha per ate
Ata shume lehte mund te terhiqen pas heres se pare qe i thoni “jo” apo dicka te ngjashme
Mundoju ta duash nje mashkull pa paragjykime dhe do te befasohesh nga rezultatet
Meshkujt jane shume me komunikativ se sa femrat, sidomos kur tema jane femrat
Meshkujt me te vertet mendojne se femrat jane te cuditshme dhe bejne vendime te paparashikueshme, por prapseprap ata i dashurojne me teper
Meshkujt cdohere i gjeneralizojne gjerat ne lidhje me femrat, por pasi qe njoftohen ata e kuptojne se jane gabim
Mashkulli mund te ballafaqohet vete me te gjitha problemet e tij
Meshkujt jane te prirur te besojne kur femra betohet
Kur nje problem behet shume i madh ata bejne sikur jane te ftohur, por brenda ne vete ata punojne per te gjetur zgjidhje
Kur mashkulli ju shikon, atehere ai ose eshte i habitur nga bukuria juaj ose deshiron te ju kritikoj
Nese mashkulli ju lene te ikni , atehere ai ne te vertet ju dashuron
Kur ju tradheton, jepeni shans te dyte, nese e perserit gabimin-ikni prej tij
Nese kur jeni me fraerin tuaj, shoku juaj ju xhelozon, atehere besoni se shoku juaj ju dashuron me teper se fraeri juaj
Meshkujt mesojne nga pervoja, jo nga filmat spanjoll
Nese mashkulli qan para jush, atehere ai me te vertet eshte shume i lenduar
Nese deshiron te takohet me ju pyetni pse
Nese thote se nuk mund te flej nese nuk e degjon zerin tend, atehere mos e degjoni.Ate e ka bere edhe me femra tjera
Nese ai kerkon keshille, atehere e kerkon nga femrat
Nese nje mashkull te thote se je e mrekullueshme, ai te pelqen
Meshkujt nuk i duan femrat, qe reagojne ne menyre dramatike
Ne nje lidhje serioze mashkulli e dashuron me teper femren se sa femra mashkullin
Keta jane disa karakteristika te meshkujve, qe per femrat jane shume te dobishme?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt Empty
MesazhTitulli: Re: Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt   Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt EmptyFri May 18, 2012 7:37 pm

kot nuk esht ajo thenja"Meshkujt diten shum vajza ngacmojn,por kur bien ne gjum mendojn per vajzen qe dashurojne"

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjerat qe duhet t’i dijne femrat per meshkujt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: