WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj Empty
MesazhTitulli: Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj   Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj EmptyTue Dec 20, 2011 2:45 am

Ketu eshte nje liste prej gjerave, te cilat i meriton cdo femer nga mashkulli i jetes se saj ne jeten e saj.
Kujdesi i forte i tij ne momentet e rendesishme.Jo te thote se duhet te shikoj futboll.Ndonjehere asaj i duhet kujdesi i plote dhe i parezerve i tij.
Komplimente, qe thuhen me ze te larte.
Sjellje te mire ndaj saj edhe nese ata jane sebashku per nje kohe te gjate.
…seks , qe ne vete involvon dhe kontakt me sy, puthje dhe perkedhelje.
Te njihet lidhja e tyre te shoket dhe familja e tij, si edhe ne Facebook.Mosnjohja e lidhjes online per femren mund ta lendoj ate aq sa edhe ne jeten e perditshme.
Thirrje, e jo tekst.Ndryshe tingellon nje pershendetje nga ai kur e thote dhe shume me ndryshe kur vetem asaj i vjen nje mesazh:”Naten e mire”.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj   Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj EmptyFri May 18, 2012 7:36 pm

e ku ka mashkull qe i ben keto gjera ne ditet e sotme;sot jan xheloz edhe po te takosh vellain tend ne rruge

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjerat qe cdo femer i meriton nga i dashuri ne jeten e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: