WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Të Dua Kur..?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyWed Dec 21, 2011 8:53 am

Te Dua Kur me flet embeL...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyWed Dec 21, 2011 9:35 pm

Te dua kur me shikon me embelsi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyWed Dec 21, 2011 10:32 pm

te dua atehere kur ti me mendon dhe ne ate moment mua me ze lemza...te dua edhe kur jam larg teje te dua dhe do te te dua perjete....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyWed Dec 21, 2011 10:43 pm

Te dua kur me buzeqesh

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyWed Dec 21, 2011 11:05 pm

te dua kur ti nuk e ke idene se sa te dua....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyThu Dec 22, 2011 6:48 am

Te dua kur me prek butesisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? EmptyThu May 17, 2012 5:40 pm

kur edhe ti me don,edhe me mendon shum po aq sa une.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Të Dua Kur..? Empty
MesazhTitulli: Re: Të Dua Kur..?   Të Dua Kur..? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Të Dua Kur..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: