WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gezuar Krishtlindjet !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptySun Dec 25, 2011 2:45 am

Gezuar Krishtlindjet, te gjithe besimtaret e kirshter!
Paqe dhe harmoni ne familjet tuaja!
Krishtlindje te bukura per te gjithe ju .


Gezuar Krishtlindjet ! 109265Gezuar Krishtlindjet ! Christmas-scene

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptySun Dec 25, 2011 2:46 am

Gezuar Krishtlindjet ! 105280

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptySun Dec 25, 2011 2:46 am

Gezuar Krishtlindjet ! 168493_480351190868_351323630868_6096115_3904016_n

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptySun Dec 25, 2011 2:48 am

Te gjithe Shqiptarëve te fese se Krishtere ju uroj Gezuar Krishtlindjet.

Paqja dhe Haromina qofshin gjithmone me ju. (-lp

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptyMon Dec 26, 2011 2:18 am

Gezuar Krishtlindjet ! Images?q=tbn:ANd9GcR61zfCj0u_BHmVX_g3T7XRhzVOsRKSLju6Ka-qXrBkMimGCGvScQ

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptyMon Dec 26, 2011 2:19 am

Gezuar Krishtlindjet ! Images?q=tbn:ANd9GcQJprYXO2HEh9THEobIgnxCChev502Dv0Tu1RqSlcAGCLHRe0EpoexiyMa1

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptyMon Dec 26, 2011 2:21 am

Gezuar Krishtlindjet ! Images?q=tbn:ANd9GcR0bEYPT22l6rTot2oNbnUTUeMzzgPHo5_g45_iIhJ-2kfzBrutDNXTiCrN

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! EmptyMon Dec 26, 2011 8:37 am

Me rastin e festave te Krishtlindjes ju uroj gjith shqiptareve te besimit katolik festa te kendshme..Qofshit perjetesisht te lumtur me ata qe ju duan dhe ata qe i doni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Gezuar Krishtlindjet ! Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishtlindjet !   Gezuar Krishtlindjet ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar Krishtlindjet !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: