WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Keni problem me Identifikimin? Lexo këtu si të veproni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Keni problem me Identifikimin? Lexo këtu si të veproni Empty
MesazhTitulli: Keni problem me Identifikimin? Lexo këtu si të veproni   Keni problem me Identifikimin? Lexo këtu si të veproni EmptyTue Dec 27, 2011 3:06 am

Nqs jeni duke hasur probleme me identifikimin ne forum ju lutesha te ndiqni hapat e meposhtem:

Pasi te keni mbaruar leximin, mbyllini te gjitha faqet e shfletuesit tuaj, perfshire ate te http://eja-ti.top.forum.ne

Si te fshini cookiet/biskotat

Nqs jeni duke perdor Mozilla Firefox:

1. Shko tek paneli "Tools" siper ne menu.
2. Selekto "Options".
3. Selekto "Privacy".
4. Ne Private area kliko "Clear Now".
5. Ne "Clear Private Data" zgjithe ne dritare "Cookies" dhe kliko "Clear Private Data Now".
6. Kliko OK.

ose ilustuar me imazhe menyra me e shpejte:
Hapi 1:


Hapi2Nqs jeni duke pedor Internet Explorer 7 dhe 8 vepro keshtu:
1 Zgjithe "Tools" (ne menu siper, nqs nuk e keni mbani shypur ALT nga tastiera)
2 Zgjithe "Internet Options".
3 Hape tabin "General" tab.
4 Ne "Browsing history" kliko butonin "Delete".
5 Ne "Delete browsing history" kliko "Delete cookies" dhe me pas klikoni "Yes".
6 Mbylli te gjithe dhe me pas kliko OK.

Ose menyra e ilustruar me imazh:


Nqs keni Internet Explorer 6.x veproni keshtu:
• Zgjithe "Tools"
• Zgjithe "Internet Options".
• Hapni "General" tab.
• Kliko tek butoni "Delete cookies"
• Kliko OK.

Ilustruar me imazh:Nqs keni Opera 9.
1. Hape menu Tools.
2. Selekto Delete private data
3. Kliko butonin "Details"
4. Zgjithe Delete cookies.
5. Kliko "Delete".
Ilustruar me imazh:


_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!


Edituar për herë të fundit nga mace në Tue Dec 27, 2011 3:11 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
Keni problem me Identifikimin? Lexo këtu si të veproni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: