WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook Empty
MesazhTitulli: Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook   Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook EmptyTue Dec 27, 2011 3:17 am

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, dhe bashkëshortja e tij Michelle i kanë ndaluar përdorimin e Facebook-ut dy vajzave të tyre Malia dhe Sasha.

“Përse duhet që shumë persona të cilët nuk i njohim të marrin vesh gjërat tona? Nuk ka kuptim”, ka theksuar presidenti në një intervistë për revistën ‘People’.

“E kanë pranuar këtë vendim që kemi marrë ne si prindër, por janë 13 dhe 10 vjeç. Të shohim se çfarë do të mendojnë pas katër vitesh”, tha duke qeshur Obama.

Përsa i përket televizionit, presidenti i SHBA-së thekson se nuk ka gusto të njëjta me vajzat e tij: “Unë pëlqej seriale të tjera nga vajzat dhe më pëlqen sporti. Së bashku shohim vetëm serialin Modern Family.”Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook Attachment

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook Empty
MesazhTitulli: Re: Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook   Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook EmptyMon Jun 04, 2012 6:25 pm

nga njera an mire ja ben sepse ndikon negativisht;nga ana tjeter te gjith kan fb dhe jo me vajzat e ketij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Obama nuk lejon vajzat të përdorin Facebook
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: