WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! Empty
MesazhTitulli: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!   10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! EmptyTue Dec 27, 2011 8:25 am

10 Frazat qe nuk duhet t'ia thoni kurre nje femre!Fraza 1.
Pershendetje mund te ofroj dicka per te pire....

Fraza 2.
Pershendetje kam humbur celularin...mund te me besh nje zile,per te pare,nqs bie?

Fraza 3.
Pershendetje, UFOT kane pushtuar shtepine......mund te vi te fle nga shtepia jote?

Fraza 4.
Pershendetje , je shume e dehur apo te kaloj me vone?

Fraza 5.
Pershendetje , eshte hera e pare qe vjen ne kete lokal apo te kam kerkuar te dalim sebashku?

Fraza 6.
Ej mamaja jote eshte hajdute e di?Ka vjedhur dy yje nga qielli,per ti vene ne syte e tu!

Fraza 7.
S'je shume simpatike?....(pse).....ndoshta kur ke rene nga qielli,engjelli im!

Fraza 8.
Pershendetje je vetem apo e keq shoqeruar?

Fraza 9.
Gezohem,me quajne Adi,nuk ta shtrengoj doren sepse e ke gjithe djerse....

Fraza 10.
Te lutem me le numrin e telefonit, keshtu qe mund te dergoj nje SOS?Per meshkujt:
Cila eshte fraza juaj e preferuar kur ngacmoni nje femer?

Per Femrat:
Cila eshte fraza qe sdo tu pelqenit te degjonit nga nje mashkull?
10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! I7413_rimorchio470

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! Empty
MesazhTitulli: Re: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!   10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! EmptyFri May 18, 2012 12:07 am

aahaahah po keto shprehje meshkujt i permendin me shpesh gjat dites

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! Empty
MesazhTitulli: Re: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!   10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! EmptyFri May 18, 2012 12:09 am

hahahaha po keto jane shprehje qe edhe femrat kane deshire te ia thojme Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! Empty
MesazhTitulli: Re: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!   10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: