WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” Empty
MesazhTitulli: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” EmptyWed Dec 28, 2011 1:13 am

Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” 1z71raq

Këngëtari Andin Randobrava në bashkëpunim me tinejxherin Agon Abdullahu, i njohur si Noga, kanë realizuar videon e këngës “Këtë natë”.

Balada ishte realizuar kohë më parë, ndërsa disa ditë para festave të fundvitit ajo është lansuar edhe me videoklip. Klipi i këngës është bërë nga produksioni “Pulla”.

Më poshtë mund ta shihni videoklipin e këngës “Këtë natë”. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” Empty
MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” EmptyTue Jan 03, 2012 2:40 am

fantstike si kenge....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” Empty
MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” EmptyFri May 18, 2012 1:10 am

do ta niskan skenen

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” Empty
MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Andin dhe Noga thonë “Këtë natë” Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: