WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gezuar Viti i Ri 2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 EmptyWed Dec 28, 2011 11:17 pm

Uroj me gjithë zemër që Viti i Ri 2012 për ju dhe familjet tuaja të jetë simbol i dashurisë ndaj njeriut, i punës dhe përkushtimit të sinqertë , i sakrificës dhe tolerancës, i kuptimit dhe respektimit të vlerave njerëzore. Ta kuptojmë edhe më mire jetën e shkurtër dhe ta shfrytëzojmë atë sa më mire që është e mundur. Të marrim forcë për përballimin e sfidave që kemi përpara , të kultivojmë dashurinë, harmoninë dhe solidaritetin njerëzor, të krijojmë shpresë e besim në një të ardhme më të mirë e më të begatshme.
Duke hedhur shikimin mbi vitin qe po e lëmë pas mos u mundoni ti kujtoni ditët e shkuara dhe kohen e kaluar kot, ato tani më janë dhe i takojnë të së kaluarës kujtoj vetëm të mirat që i ke bërë dhe ditët e bukura që i ke kaluar, kujtoj kontributet, gëzimet, takimet e rëndësishme...por kujtoj edhe momentet e vështira që kaluan.

Gëzuar për te gjithë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 EmptyThu Dec 29, 2011 12:06 am

Ka magji në besim… Ka ëndërra të cilat bëhen realitet. Urimet më të mira për Vit të Ri!

Një kohë për shokë të mirë, Një kohë për gëzim, Një kohë për të uruar lumturi Gjatë gjithë vitit që vjen!

Po duket që do të jetë një vit i lumtur! Le të festojmë!

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 EmptyThu Dec 29, 2011 12:10 am

Gezuar Viti i Ri 2012 2qi76ys

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 EmptyThu Dec 29, 2011 9:14 pm

Ju uroj Vitin e ri uroj te jet vit i suksesit ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 EmptyMon Jan 02, 2012 3:57 am

Gezuar Viti i Ri dhe nga une,,per te gjithe shqiptaret kudo qe jane ne Kosove,,Shqiperi dhe Maqedoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Gezuar Viti i Ri 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Viti i Ri 2012   Gezuar Viti i Ri 2012 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar Viti i Ri 2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: