WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyThu Dec 29, 2011 2:47 am

çfare mendoni per jeten kosovare????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyThu Dec 29, 2011 11:19 pm

Jeta ne Kosove eshte shume e mire , mos te themi se është një hap para Evropës për nga gjerat e këqija. Po pate lek i ke te gjitha , po nuk pate nuk ta var njeri. Kjo eshte Kosova.
Po nuk mund edhe ta shajme per te gjitha duke marre parasysh se este nje shtet i posa formuar dhe i dalur nga lufta , ka bere shume perparime.
Jeta per te rinjte eshte thuajse e njejte me vendet tjera , ka vende te shumta argetimi , klube te natës etj etj .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyThu Dec 29, 2011 11:21 pm

nuk edi jeten ne Kosove se nuk jetoj atje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyFri Dec 30, 2011 8:08 am

Mondi shkruajti:
Jeta ne Kosove eshte shume e mire , mos te themi se është një hap para Evropës për nga gjerat e këqija. Po pate lek i ke te gjitha , po nuk pate nuk ta var njeri. Kjo eshte Kosova.
Po nuk mund edhe ta shajme per te gjitha duke marre parasysh se este nje shtet i posa formuar dhe i dalur nga lufta , ka bere shume perparime.
Jeta per te rinjte eshte thuajse e njejte me vendet tjera , ka vende te shumta argetimi , klube te natës etj etj .
me shume informacion ju lutem

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyMon Jan 02, 2012 3:17 am

Vetem e di se eshte bere kec e me kec,,dhe se cdo dite po vije me kriz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? EmptyThu May 17, 2012 5:34 pm

Un thjesht di se kosovaret e shkrete po bejn lufte cdo dite e me shume me sebet per veriun e saj.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?   Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfare mendoni per JETEN NE KOSOVE?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: