WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySun Jan 01, 2012 7:24 am

1.Përgjatë aktit seksual disa vajza nuk bëjnë asgjë-vetëm ndalojnë dhe presin te vije kënaqësia qe ato prisnin,kjo është gjeja me e keqe qe ju mund te bëni,djemtë me te vërtete e urrejnë këtë gjë.Vajzat duhet te lëvizin edhe pse ne disa raste djemtë mund te jen siper tyre.Pasi një “Ndalese si e vdekur” mund tu sjellin djemve probleme seksuale por vetëm nëse ata duan qe tju japin kenaqesi gjatë aktit ne rast te kundërt kjo nuk do kishte rendësi.

2.Pothuajse cdo vajze eshte dakort qe ato gjat nje akti seksual duhet te puthen por edhe dicka kjo eshte e njejte edhe per djemte.Ata e adhurojne kur puthen nga vajzat,ne gjith trupin e tyre.kjo gje i ben ata te cmenden plotesisht.Nese ju doni qe te sfidoni nje djal ne shtrat,puthe ate,shijoje,luaj me te.

3.Disa Vajza me mendime te vjetra mendojne se Djali eshte ai qe duhet te kontrolloje gjithcka gjat nje akti seskual,po kjo eshte apsolutisht dicka e gabuar.Vajzat gjithashtu duhet te marrin kontrollin ne shtrat te na tregojne se duan te veprojne tani,te na tregojne se cfar duhet te bejme sepse tani ju jeni e vetmja qe i percakton rregullat,Un ju siguroj se mashkulli qe do keni perballe do te eksitohet dhe kenaqet jasht mase ne te tilla akte,Disa here ne na pelqen te jemi te kontrolluar.

4.Behuni teper te ndjeshme ndaj partnerit tuaj,vajzat pelqejne te ken nje djale te ndjeshem perkrah mundohuni te jeni te njejta per mashkullin qe keni perkrah ashtu si dhe ju doni qe te jete.Trupi jone eshte teper i ndjeshem dhe Vajza mundohuni ta beni ate aq te ndjeshem sa ju ben dhe ai.Ju Lutem mos u beni Egoiste.

puthje5.Nese ju deshironi te merrni kenaqesi mos harroni tja jepni ate partnerit tuaj gjithashtu.Ne ndonjeher mendojme se goca qe kemi perkrah nuk do tja dije se cfar ne jemi duke ndjere ne ate moment.Ju vajza duhet te pyesni me shpesh”si e pelqen Ate?”,”si te ben kjo te ndjehesh?”,bejani te ditur partnerit tuaj se ju interesoheni per ndjenjat e tij.Pyeteni nese po i pelqen kjo gje apo jo,Ne na pelqen te kemi vemendjen tuaj.

6.Mos na beni te ndjemi konfus-Disa vajza nuk i shfaqin ndjenjat e tyre gjat nje akti,kjo te krijon kunfuzion dhe te ben te mendojme se a ne te vertete po i pelqen goces qe kemi perkrah kjo gje apo jo.Mos u beni te turpshme por nxirrni pasthirrma,tregoni se cfar ndjeni,edhe ne qofte se e keni nga kenaqesia apo dhimbja,na lini te kuptojme perreth ndenjave tuaja ne ate moment.Kjo mund tju ndihmoje ju gjithashtu.

7.Mendoni se jeta juaj seksuale po behet paksa monotone dhe e pakenaqshme? ndermerr disa masa,Beje ate te re,Mos u beni te turpshme per ta surprizuar partnerin tuaj me veshje tuajat.Vishini ato dhe kerceni per te dhe do te shihni qe do e eksitoni dhe do e cmendni tej mase.Ne na pelqejne ngacmimet e vogla me rroba seksi dhe eksitohemi me “seksin ne distance”.

8.Djemve nuk u pelqen kur Vajzat qe kane perkrah nuk shfaqin iniciative ner te bere seks dhe keshtu ndodh per vajzat “old fashion” dhe vajzat e turpshme,kurre mos veproni keshtu,ne nuk na pelqen,shfaqni interes pasi dhe ju vet do e ndjeni se do te jet me mire.Shfaqni partnerit tuaj se ju jeni e kenaqur qe po beni seks me te ,bejani te ditur qe jeni nje person normal dhe qe shfaq te gjitha deshirat e saj.

9.Disa vajza gjithmone pas aktit seksual ndryshojne menjehere dhe pendohen kjo verehet edhe nga veprimet e mevonshme qe kryejne si pershembull pastrojne veten e tyre,shkojne ne guxhine,lajne pjatat,pastrojne shtepine kur ka momente te mevonshme per ti ber keto veprime dhe jo ne minuten e pare pasi keni mbaruar aktin seksual.Folni me partnerin tuaj,per gjithcka qe kaluat dhe se jeni te lumtura,pasi mund te ket nje zhgenjim tek ne nese largoheni dhe nuk qendroni dhe na beni te mendojme se nuk ishte ne nivelin e duhur pasi e vetmja gje qe duam eshte te bejme qe ju te ndjeheni te lumtura.

10.Dhe rregulli i fundit per ju femra eshte “te folurit”,neve djemve nuk na pelqen kur partneret flasin ne krevat pervec fjaleve te seksit qe mund te perdorin ose gjerave qe ato duan te bejne,Te Tjarat harrojini,mos flisni per gje tjeter,mos u mundoni te tu kujtoni dicka qe ju ka ber xheloze me pare,xhelozia eshte e papranueshme ne ato momente sepse ne demoralizohemi dhe nuk mund te vazhdojme te bejme ate cka mendojme se eshte me e mire vetem e vetem per tju kenaqur ju dhe per te fituar kenaqesi te tonen.menjanoni keto pyetje gjat aktit: “cfar do te bejme pas kesaj?” “prinderit mund te vijne nga momenti ne moment”(kjo situate eshte nese akti ndodh ne shtepine tuaj,nese nuk jeni te sigurta ateher propozoni vend tjeter) “me zgjuaj kur te mbarosh” “kjo eshte e gjitha” “a je aty” “a ke menduar ndonjeher per viagra” “(mos permend emer tjeter djali nese partneri juaj nuk quhet ashtu)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyFri Jan 27, 2012 10:33 pm

Kisha Pasur Deshir Gjdoo Vajz Shqiptare ta Lexoj kete Siper; sepse une mendoj dhe kam bindjen e Plot se 80% e vajzave nuk din ta knaqin nje Mashkull dhe Po ta Lexoj kete Lart jam i bindur qe do te mesonin diqka dhe te uroj tyy per kete tem nuk e kam ver re derii me tani me pelkqej shumm. Desha te them vetem edhe nje gje Une Personalisht shum e urrej te me Puth e dashura ne Mengjes! 2... te Shtrihet dhe vetem te rrij per Fundi meje esht nje gje e tmerrshme per mua nuk me duket qe bej sex. dua te njej dua te bertas nga qeffi dua te levizz dua thjesht ti bej gjitha gjerat qe i bej dhe une qe aja te me knaq muaa ka dhe shum e shum Por me gjith ate Mire esht Complimente per temen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 1:43 am

ka plot gjara po avash avash do ti shkruaj ketu...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 1:56 am

1-Disa vajza nuk bejne asgje por vetem presin te vije kenaqesia qe e presin.
2-dJEMTE ADHUROJNE TE PUthen neper cdo pjese te trupit dhe jo vetem vajzat.
3-disa mendojne se vetem djali duhet te sundoje gjate aktit,por shume here gabojne.
4-behuni te ndjeshme dhe jo te rrini si mumje
5-nese doni kenaqesi dhurojani partnerit
6-vajzat duhet ti shfaqen ndjenjat dhe jo te rrine pa bere ze
7-mos u beni te turpshme por bejini surpriza
8-mos rrini si te turpshme por merreni iniciativen pasi do ta humbisni
9-nuk duhet te pendohesh sidomos ne syte e tij
10-meshkujve nuk ju pelqejne qe vajza te flase budallalleqe ne shtrat

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 4:44 am

mire ti din ti shprehesh me fjal po me vepra!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 6:05 am

avash avash edhe me vepra

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 6:06 am

dua ti provoj veprat e juajaa!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 6:13 am

kur te njihemi edhe po

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 10:05 am

te Shpresojm!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySat Jan 28, 2012 9:39 pm

Cfarë do që të thonë, përsëri gjithçka sillet rreth seksit !


Atë cfarë thoni se e kërkoni nga partneri, nuk përputhet gjithmonë me atë që vërtet e kërkoni. Sidomos kur bëhet fjalë për atë se sa seksi duket partneri juaj, tregojnë hulumtimet e reja.
Hulumtimi ka treguar se sado që të flasin njerëzit se kërkojnë person të zgjuar të cilit mund ti besojnë dhe i cili mund ti cojë të qeshin, të gjithë kanë një dëshirë në nënvetëdijen e tyre për të patur një partner seksualisht tërheqës. Kjo gjë është e njejtë si për meshkujt ashtu edhe për femrat.
“Njerëzit do t’ju tregojnë se cilat janë karakteristikat e dëshiruara tek partneri i mundshëm. Por sipas këtyre tipareve nuk mund të parashikohet kush në të vërtetë do ti tërheqë kur dikënd do ta njoftojnë personalisht”, ka thënë shkencëtari Eli Finkel.
Dhe kjo është një nga arsyet përse një numër i madh i çifteve të cilët janë bashkuar përmes ndonjë agjencioni ose ndonjë portali në internet thjesht nuk janë për njëri tjetrin edhe pse profilet e tyre u përputhen shum mirë.
Në fund erdhëm përsëri në të njejtën gjë, tërheqja është shum e rëndësishme për të mbetur partnerët bashkë, kurse tërheqja çon në seks, që do të thotë se përsëri çdo gjë sillet rreth seksit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySun Jan 29, 2012 1:15 am

whiscy shkruajti:

Në fund erdhëm përsëri në të njejtën gjë, tërheqja është shum e rëndësishme për të mbetur partnerët bashkë, kurse tërheqja çon në seks, që do të thotë se përsëri çdo gjë sillet rreth seksit

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptySun Jan 29, 2012 5:15 am

do te thot gjdoo gjee sillet rreth sexit a po jo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyTue Jan 31, 2012 7:53 am

poooooooo

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyTue Jan 31, 2012 7:54 am

mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyTue Jan 31, 2012 7:56 am

klm.lamtumire

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyTue Jan 31, 2012 9:19 am

Gjithashtu!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyWed Feb 01, 2012 12:18 am

for moment

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyWed Feb 01, 2012 6:40 am

forever
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat EmptyWed Feb 01, 2012 7:10 am

si te duash

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content

10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty
MesazhTitulli: Re: 10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat   10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
10 gjerat qe meshkujt urrejne ne shtrat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SEKSI / EROTIKA (¯`♥´¯) :: EROTIKA-
Kërce tek: