WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Çfare i mungon rinise shqiptare?

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Çfare i mungon rinise shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Çfare i mungon rinise shqiptare? EmptyFri Jan 06, 2012 11:10 pm

çfare i mungon rinise shqiptare?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Çfare i mungon rinise shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Çfare i mungon rinise shqiptare? EmptyFri May 18, 2012 6:17 pm

Edukata,menyra e arsimit(qendrojn neper forume e chate e nuk lexojne),nuk esht aq e inforumar per krizen ekonomike,saqe prishin shum para dhe merren me pislleqe(drog,duhan)edhe pse jan te zgjuar e perdorin zgjuarsin per te tjera gjera.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Çfare i mungon rinise shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Çfare i mungon rinise shqiptare? EmptyFri May 18, 2012 9:13 pm

Simpatikja shkruajti:
Edukata,menyra e arsimit(qendrojn neper forume e chate e nuk lexojne),nuk esht aq e inforumar per krizen ekonomike,saqe prishin shum para dhe merren me pislleqe(drog,duhan)edhe pse jan te zgjuar e perdorin zgjuarsin per te tjera gjera.

Simpatike pajtohem edhe une me ty per keto gjera qe i ke cek ketu . ka edhe shume tjera qe i mungojne

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Çfare i mungon rinise shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Çfare i mungon rinise shqiptare?   Çfare i mungon rinise shqiptare? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfare i mungon rinise shqiptare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: