WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lojë: Gjej dhe pyet!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Lojë: Gjej dhe pyet! Empty
MesazhTitulli: Lojë: Gjej dhe pyet!   Lojë: Gjej dhe pyet! EmptyFri Jan 06, 2012 11:23 pm

çdonjëri që do pasojë do gjejë pyetjen e atij që është para tij dhe do të bëj një pyetje për atë që do vijë pas tij.

Sa megapixel është shikimi i njeriut?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lojë: Gjej dhe pyet! Empty
MesazhTitulli: Re: Lojë: Gjej dhe pyet!   Lojë: Gjej dhe pyet! EmptyThu Jan 19, 2012 1:46 am

Nuk e gjej dot

Çka studion angjionogjia?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Lojë: Gjej dhe pyet! Empty
MesazhTitulli: Re: Lojë: Gjej dhe pyet!   Lojë: Gjej dhe pyet! EmptyThu Jan 19, 2012 1:55 am

eshte fjale e padegjuar ndonjehere....
me ndihmon dot per nje ceshtje ne ekonomi????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Lojë: Gjej dhe pyet! Empty
MesazhTitulli: Re: Lojë: Gjej dhe pyet!   Lojë: Gjej dhe pyet! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lojë: Gjej dhe pyet!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: