WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? EmptyFri Jan 06, 2012 11:26 pm

parfumet e mia me te preferuara jane gucci<>dhe dior<>keto perdor cdo here....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? EmptyMon Jan 09, 2012 12:05 am

Lola dhe Lakosta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? EmptyFri May 18, 2012 1:42 am

as nuk perdor dhe as si duroj dot parfumet,me vjen prer te vjelle

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? EmptySun May 27, 2012 9:03 pm

Joop dhe 1 Milion

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? EmptySat Jun 02, 2012 3:47 am

inati im parfumet....

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?   Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare lloj parfumi perdorni ose ju pelqen?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: