WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rishfaqet Beyonce shtatzënë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Rishfaqet Beyonce shtatzënë  Empty
MesazhTitulli: Rishfaqet Beyonce shtatzënë    Rishfaqet Beyonce shtatzënë  EmptySat Jan 07, 2012 8:11 am

Beyonce u dha fund zërave në internet që pretendonin se këngëtarja kishte sjellë në jetë vajzën e saj në ditët e fundit të vitit të kaluar.

Ajo u shfaq në Nju Jork e shoqëruar nga një truprojë, e buzëqeshur, e veshur me xhinse dhe një shall të hedhur me kujdes për të mbuluar barkun e fryrë dhe në një formë të përkryer.

Në internet, në ditët e fundit të muajit dhjetor, qarkulluan lajme false për lindjen vajzës së Beyonce të cilën, sipas këtyre lajmeve, këngëtarja e kishte quajtur Tiana May Carter.

Menjëherë pas këtyre lajmeve, e motra më e vogël e 25-vjecares, postoi në “Twitter” një status ku shkruante “se ishte krenare për motrën më të bukur shtatzënë”, duke dashur t'u japë fund lajmeve spekulative.

Rishfaqet Beyonce shtatzënë  Beyonce-shtatzene1Rishfaqet Beyonce shtatzënë  Beyonce06012

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Rishfaqet Beyonce shtatzënë  Empty
MesazhTitulli: Re: Rishfaqet Beyonce shtatzënë    Rishfaqet Beyonce shtatzënë  EmptyMon Jun 04, 2012 6:23 pm

ti rroje me jete te gjat femija

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rishfaqet Beyonce shtatzënë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: