WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gezuar Ditelindjen Mace

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace EmptyThu Jan 12, 2012 4:25 am

Mace urime ditelindjen.

U befsh 100 vjece. Te uroj se pari shendet , fat dhe suksese ne jete.

Gezuar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace EmptyFri Jan 13, 2012 1:50 am

flm per urimin

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace EmptySat Jan 14, 2012 11:39 pm

Mace urime dhe nga une,,,uroj qe kjo ditelindje te jete e sukses'shem per ty dhe t'u realizofshin deshirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace EmptySun Jan 15, 2012 7:36 am

flm laksi per urimin

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace EmptyThu May 17, 2012 4:46 pm

edhe 100 vjece te uroj e dashur mike.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Gezuar Ditelindjen Mace Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Ditelindjen Mace   Gezuar Ditelindjen Mace Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar Ditelindjen Mace
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: