WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kureshtje e padjallëzuar!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kureshtje e padjallëzuar! Empty
MesazhTitulli: Kureshtje e padjallëzuar!   Kureshtje e padjallëzuar! EmptyFri Jan 13, 2012 6:47 am

Pershendetje,anetare te nderuar!Ka kohe qe me mundon nje pyetje te ciles nuk i kam gjetur pergjigjie.Si shpjegohet fakti qe sa me idiot te jete nje mashkull,aq me terheqes duket ne syte e nje femre?

p.s: Do t'ju lutesha anetareve te seksit te bukur,ne rastin me te mire' te mos e keqkuptojne pyetjen time dhe ne rastin me te keq',te mos e keqinterpretojne ate.

Bashkebisedim te kendshem!

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Kureshtje e padjallëzuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Kureshtje e padjallëzuar!   Kureshtje e padjallëzuar! EmptyThu May 17, 2012 5:23 pm

Meshkujt te genjejn me nje fjal shpirti zemra,por ka edhe nga ato femra qe jan mendjelehta dhe bien pre shpejt e nje mashkulli;epo femrat duan meshkujt qe jan budallenj,e jo ato meshkujt qe jan te zgjuar.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kureshtje e padjallëzuar!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: