WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )  Empty
MesazhTitulli: Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )    Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )  EmptyFri Jan 13, 2012 6:48 am

Kohëve të fundit, disa nga shkrimet që po më vijnë qoftë në redaksi qoftë edhe private, fillimisht nga një grup i caktuar, e kohëve të fundit ka nisur të zgjerohet, por përdoret në fund të shkrimit a të artikullit:

Përshëndetje kombëtare!!!

Nuk e di, por unë nuk po e kuptoj dhe po ndihem keq nga kjo përshëndetje:

- Vallë mendon ky grup a këto grupe që këta janë më kombëtar se ne që në jetën e përditshme përshëndetemi me: "përshëndetje", "tungjatjeta", " mirë se erdhe " etj.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )  Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )    Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )  EmptyThu May 17, 2012 5:22 pm

Se di mesa duket po futemi ne be,dhe duhet te ndryshojm edhe pershendetje te reja;me acarojn kur flasin keshtu;ka dal gjuh e re keshtu qe e dashur mos u trishto

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: